Regulamin

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zamieszczane pod wpisami autora blogu komentarze są wyrazem osobistych poglądów ich autorów. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za komentarze innych uczestników dyskusji.

Auror bloga zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy nie zgodnych z ogólną tematyką bloga jak również będących obraźliwymi w stosunku do pozostałych uczestników dyskusji czy innych grup społecznych.

Komentarze powinny dotyczyć tematyki bloga i nie powinny wychodzić poza ramy kulturalnej dyskusji związanej z tą tematyką.

W skrajnych przypadkach autor bloga zastrzega sobie prawo do blokady konta użytkownika nagminnie łamiącego powyższy regulamin.

Rekomendacje

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Prawa Autorskie

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Żaden z zamieszczonych materiałów ani jego część nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, rejestrujących bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora portalu. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez zgody administratora.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przez PsychologiaInwestowania.pl Realizacja ContentNinja.pl