O autorze i blogu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Witaj na blogu PsychologiaInwestowania.pl !

Nazywam się Piotr Makowiec i tematyką związaną z rynkami finansowymi zajmuję się od połowy lat dziewięćdziesiątych. Moja przygoda z inwestycjami zaczęła się od naszego rodzimego rynku wtedy jeszcze mocno raczkującego. Początkowa pasja stała się później moją zawodową drogą życiową.

Skończyłem studia magisterskie na Wydziale Ekonomii. Zdobyta wiedza i późniejsze doświadczenie tylko rozpaliło moją chęć zgłębienia tematyki w tym zakresie i skierowało moje kroki w podejście psychologiczne do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Skończyłem studia magisterskie na Wydziale Psychologii.

Zrozumiałem, że aby być lepszym inwestorem muszę pokonać nie tylko rynek a w pewnym sensie siebie…
I o tym właśnie jest ten blog, o psychologii rynków finansowych oraz ich uczestników. O tym, że ekonomiczne analizy to czasami za mało do podjęcia decyzji inwestycyjnej. O tym, że aby osiągnąć sukces w inwestowaniu trzeba połączyć je z wiedzą psychologiczną.

Więcej o mnie na stronie http://konsultacjepsychologiczne.pl/o-mnie/

Zapraszam Piotr Makowiec

Publikacje:

2017, „Risk preferences of individual investors: the role of dispositional tendencies and market trends”, Journal of Behavioral and Experimental Economics

2015, „Risk Preferences of Small Private Investors: The Role of Dispositional Tendency and Aspirations”, SSRN Electronic Journal

 http://orcid.org/0000-0002-1257-9801

Projekty:

Udział w projekcie (grancie) finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki – Strategie inwestorów giełdowych w okresie koniunktury, stagnacji i dekoniunktury – 2014/13/B/HS4/01533.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przez PsychologiaInwestowania.pl Realizacja ContentNinja.pl